V Posavju N/A° C Četrtek, 18. april 2024
10.03.2023
11:13
POK Krško, marec 2023
Po nedavni uvrstitvi v 2. državno odbojkarsko ligo so krške odbojkarice v četrtek v domači dvorani v predzadnji tekmi letošnje sezone premagale še ekipo Bleda.

Krčanke premagale še Blejčanke

Odbojkarice Posavskega odbojkarskega kluba Krško so v 16. krogu 3. državne odbojkarske lige v četrtek v Krškem s 3:0 premagale ekipo Bleda. Prvi niz je bil še najbolj izenačen, niz se je končal z rezultatom 28:26 v prid domačinkam. V drugem nizu so Krčanke pokazale, zakaj in kako so se uvrstile na višjo tekmovalno raven. Drugi niz so dobile z rezultatom 25:20, tretjega pa s še bolj prepričljivih 25:18.

Zdaj le še zaključek

Krčanke zdaj čez dva tedna čaka le še sklepno dejanje v 3. državni odbojkarski ligi zahod. V soboto, 25. marca, bodo v domači dvorani gostile ekipo Vital Ljubljana II.