V Posavju 3.7° C Petek, 26. 2024
24.10.2022
08:49
POK Krško, odbojka
Odbojkarice Posavskega odbojkarskega kluba Krško so v 2. krogu 3. državne odbojkarske lige zahod zabeležile drugo letošnjo zmago. In tudi tokrat nasprotnicam niso oddale niza.

Druga zmaga krških odbojkaric

KRŠKO Po prepričljivi zmagi v 1. krogu 3. državne odbojkarske lige zahod proti ekipi Triglav Kranj II z rezultatom 3:0 so krške odbojkarice v soboto z enakim izidom premagali še ekipo Mladi Jesnice. Jeseničanke so lani izpadle iz 2. v 3. ligo, poleg Krčank pa so ene favoritin za vrh lestvice.

Prepričljiva zmaga

Krčanke so v prvem nizu oddale vsega 13 točk, z dobro igro so nadaljevale v drugem nizu in gostjam dovolile 16 točk, tretji niz se je končal z rezultatom 25:20. V naslednjem krogu v petek odbojkarice POK Krško gostujejo v Novi Gorici pri ekipi GEN-I Volley II, nato pa 12. novembra v Krškem pričakujejo ekipo Logatca.