V Posavju 3.8° C Četrtek, 25. 2024
23.01.2023
12:37
POK Krško
Krške odbojkarice so v 3. državni odbojkarski ligi zahod v enajstem krogu zabeležile prvi letošnji poraz.

Krške odbojkarice poražene v 11. krogu 3. DOL

Odbojkarice Posavskega odbojkarskega kluba Krško so v 11. krogu 3. državne odbojkarske lige zahod gostovale na Jesenicah in v napetem srečanju izgubile proti ekipi Mladi Jesenice. Srečanje se je končalo v petih nizih. Prvega so s 25:19 dobile domačinke, drugi je s 25:16 pripadel Krčankam, v tretjem so bile znova prepričljive Gorenjke s 25:18, najbolj napeto pa je bilo v četrtem nizu. Krčanke so ga dobile z rezultatom 34:32 in odločale je peti niz, domačinke so ga dobile z rezultatom 16:14.

V četrtek jih čaka naslednja tekma

Krčanke imajo pred zasledovalkami, odbojkaricami Vital Ljubljana I, sedem točk prednosti, v naslednjem krogu bodo v četrtek v dvorani OŠ Jurija Dalmatina Krško gostile ekipo GEN-I Volley II iz Nove Gorice.