X
SRE
19°
ČET
PET
Vnesi kodo za adwords...
zavarovalnica-triglav
Zvezda preobrnila izid tekme v 96. minuti na kaotični tekmi, ki je bila podaljšana za 17 minut.
Vnesi kodo za adwords...
zavarovalnica-triglav

Nogometaši Crvene zvezde nadaljevali so zmagoviti niz v srbski Superligi, saj so v Beogradu premagali Radnički iz Kragujevca z izidom 2:1 v desetem krogu. Tekma je bila dramatična in polna napetosti, dvakrat so jo celo prekinili zaradi močnih pokov v bližini gostujočega vratarja Vladimirja Stojkovića, zato je trajala več kot dve uri in petnajst minut.

Radnički je prvi zagrozil, nato pa v 21. minuti tudi povedel. Ester Sokler je sprejel natančno podajo in rutinirano premagal Brazilca Mateusa v vratih Zvezde. 

Drama v Beogradu

Drugi polčas je prinesel serijo menjav pri Zvezdi. Trener Milojević je v igro poslal Seola, Arnautovića in Handela, medtem ko je Stanković zapustil igrišče. Posebej bo ostalo v spominu dogajanje kmalu po začetku drugega dela, ko so proti vratom Stojkovića leteli topovski udari. Sodnik je tekmo dvakrat prekinil, igralci so celo odšli v garderobo, srečanje pa se je nadaljevalo šele po zadnjem opozorilu Delijam. Velika drama se je zgodila ob enajstmetrovki za Zvezdo, ki jo je Milson zapravil. 

Vendar je v 90. minuti Stefan Lekovi z natančnim strelom premagal Stojkovića in izenačil. V šesti minuti sodnikovega podaljška, ki je trajal kar 17 minut, pa je Mirko Ivanić z nekaj sreče postavil končnih 2:1. Zvezda je s to zmago dosegla osmo zmago v prav toliko tekmah in ohranila stoodstotni izkupiček. Radnički pa je ostal na sedmem mestu s 13 točkami.

Vnesi kodo za adwords...
zavarovalnica-triglav
Sreda
Oblačno
18.5°C / 3.6°C
Veter: 23.3 km/h
Četrtek
Dež
9.3°C / 4.5°C
Veter: 47.2 km/h
Petek
Padavine
8.1°C / 3°C
Veter: 33.5 km/h
Sobota
Padavine
15°C / 7.1°C
Veter: 24 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!