V Posavju 10.7° C Ponedeljek, 29. 2024
09.03.2024
17:29
Nogometaši NK Krško Posavje so na petkovi tekmi zabeležili visoko zmago 5:0 proti ekipi NK Brežice 1919.

Nogometni klub Krško Posavje je v petek pokazal izjemno igro in dosegel visoko zmago s 5:0 proti rivalom iz NK Brežice 1919. Tomaž Zakrajšek je odprl rezultat že v 10. minuti, s čimer je Krškem postavil na vodilno pozicijo. Timon Regvar je nato povišal vodstvo na 2:0 tik pred koncem prvega polčasa. Začetek drugega polčasa je prinesel še tretji gol, ki ga je dosegel Žiga Ribič in s tem še dodatno utrdil vodstvo Krškega. Tomaž Zakrajšek je svojim uspehom dodal še drugi gol na tekmi v 60. minuti, Lan Lekše pa je v 85. minuti postavil končni izid 5:0.

NK Krško Posavje se zahvaljuje vsem navijačem za neprecenljivo podporo in spodbudo, ki so jo prejeli med tekmo. Visoka zmaga je dokaz ekipnega duha in odlične forme NK Krško Posavje, ki obljublja še več uspehov v prihodnosti.