V Posavju N/A° C Sobota, 20. april 2024
20.02.2023
14:26
POK Krško
Odbojkarice Posavskega odbojkarskega kluba Krško korakajo proti 2. državni odbojkarski ligi. V soboto so po dobrih dveh tednih premora gostovale v Logatcu.

Iz Logatca s prepričljivo zmago

V 13. krogu 3. državne odbojkarske lige zahod so odbojkarice Posavskega odbojkarskega kluba Krško zabeležile novo zmago in se pet krogov pred koncem še utrdile na vrhu ligaške lestvice. v Logatcu so prvi niz dobile z rezultatom 25:21, drugi se je končal z rezultatom 25:15, domačinke pa so bile Posavkam še najbližje v tretjem - tretji niz se je zaključil z rezultatom 25:22.

V četrtek v Krškem ekipa OD Krim III

Do konca prvenstva Krčanke čaka še pet tekem, naslednja bo že v četrtek, ko v Krško prihaja ekipa OD Krim III. Na lestvici so vodilne s 34 točkami, imajo jih sedem več kot ekipa Vital Ljubljana III in 12 več od ekipe Bleda.