V Posavju 13.4° C Petek, 26. 2024
06.02.2023
11:07
Kostanjeviški odbojkarji
Kostanjeviški odbojkarji so v 17. krogu 1. B državne odbojkarske lige gostovali pri ekipi Korvolley Mislinja.

Tesen poraz v pomembni tekmi za obstanek v ligi

MISLINJA Pet krogov pred koncem 1. B državne odbojkarske lige so kostanjeviški odbojkarji v soboto gostovali v Mislinji pri ekipi Korvolley Mislinja in po odličnih prvih dveh nizih popustili ter na koncu izgubili z rezultatom 3:2.

Vodili z 2:0, na koncu pa morali priznati premoč

Kostanjevičani so odlično začeli srečanje v Mislinji, prvi niz so dobili z rezultatom 25:21, drugega pa z 25:22. Tudi v tretjem so bili že blizu uspeha in končne zmage, a so niz domačini obrnili sebi v prid in zmagali s 25:23. S takšnim rezultatom se je končal tudi četrti niz, v odločilnem petem nizu pa so se domačini veselili svoje druge zmage v prvenstvu, niz se je končal na 15:13. Kostanjevičani so ob istem številu točk kot Mislinja, a s slabšo razliko v izgubljenih nizih (47 / 48) na 8. mestu lestvice.

Kako naprej?

V soboto kostanjeviške odbojkarje v Ljubljani čaka tekma z ekipo Črnuče II, nato pa 18. februarja v domači dvorani tekma z ekipo Špan Brezovica.