V Posavju 5.6° C Četrtek, 25. 2024
17.04.2023
07:36
KBV Sevnica, Trebnje
V soboto je v Trebnjem potekal drugi del Državnega kickboxing prvenstva, tokrat v ring dsicplinah in PF, ki ga je pripravil KBV Fearless Fighters Trebnje v sodelovanju s Kickboxing zvezo Slovenije.

Ristić državni prvak v K-1 do 86 kilogramov

TREBNJE Na prvenstvu, kjer je nastopilo več kot 300 tekmovalcev, so uspešno nastopili tudi člani Kluba borilnih veščin Sevnica. Lanskoletni in letošnji državni prvak v Kick lightu -89 kg izpred 14 dni Marko Ristić se je preizkusil še v ringu v najtrši kickboxing disciplini K-1 do 86 kilogramov. "Z izjemno disciplino, ogromno vloženega truda in neizprosno borbenostjo je Marko v finalu dvoboja iztržil maksimalno zmago s 3:0 in na koncu zasluženo slavil naslov državnega prvaka v K-1 -86 kg za leto 2023," so zapisali v sevniškem klubu.

Ostali člani so z dobrimi borbami prišli tudi do prvih medalj v PF. Matic Grilc je bil pri mladincih srebrn, Mark Hočevar in Gašper Sladič pa bronasta. Aljaž Rutar in Anže Kermc sta kljub dobri predstavi izgubila borbi za vstop v polfinale.

Fotogalerija (Foto: KBV Sevnica):