05.04.2023
13:14
Sevničani na državnem prvenstvu osvojili 12 medalj
V soboto je v Ormožu potekalo Državno kickboxing prvenstvo, ki ga je pripravil domači Kickboxing klub Ormož v sodelovanju s Kickboxing zvezo Slovenije.

Ristić ostal neporažen

Na prvenstvu, kjer je nastopilo 282 tekmovalcev iz 26 klubov, so uspešno nastopili tudi kickboksarji, člani Kluba borilnih veščin Sevnica. Lanskoletni državni prvak v Kick lightu -89 kg Marko Ristić je tudi letos ostal neporažen. Vse svoje nasprotnike je gladko premagal in ponovno slavil naslov državnega prvaka. Po osvojitvi naslova državnega prvaka se mu je z osvojitvijo naslova v veteranski konkurenci pridružil še Denis Orač.

Fotogalerija (Foto: KBV Sevnica):

Sevničani so osvojili 12 medalj

Tudi preostali klubski soborci so bili na borišču uspešni, saj so na koncu skupno osvojili 12 medalj, od tega 2 zlati, 5 srebrnih in 5 bronastih. Srebrno medaljo so osvojili pri članih Urh Oset, pri mladincih Matic Grilc, Jan A. Klemenčič in pri starejših kadetih Anže Kermc (dvakrat), bronasto pa še pri članih Jan Polak 2 x, Nejc Kecelj, Urh Oset in pri mladincih Matic Grilc.