V Posavju N/A° C Petek, 19. april 2024
05.01.2023
19:33
KMN Sevnica
Sevniški malonogometaši kot prvi posavski športniki nastopili v novem koledarskem letu. V sredo so gostovali v športni dvorani Videm Dobrepolje.

Futsal klub Dobrepolje : KMN Sevnica
9:3 (4:1)

Semafor:

• 1:0 - 4. minuta - Škulj (Futsal klub Dobrepolje)
  • 2:0 - 4. minuta - Kmetič (Futsal klub Dobrepolje)
  • 3:0 - 5. minuta - Kmetič (Futsal klub Dobrepolje)
  • 4:0 - 12. minuta - Pustotnik (Futsal klub Dobrepolje)
  • 4:1 - 13. minuta - Pirc (KMN Sevnica)
  • 5:1 - 22. minuta - Strnad (Futsal klub Dobrepolje)
  • 6:1 - 27. minuta - Kmetič (Futsal klub Dobrepolje)
  • 6:2 - 31. minuta - Martič (KMN Sevnica)
  • 6:3 - 37. minuta - Pirc (KMN Sevnica)
  • 7:3 - 38. minuta - Kmetič (Futsal klub Dobrepolje)
  • 8:3 - 39. minuta - Kmetič (Futsal klub Dobrepolje)
  • 9:3 - 39. minuta - Liđan (Futsal klub Dobrepolje)

Sevničani iz Dobrepolja brez točk

Sevniški malonogometaši so v 13. krogu 1. slovenske futsal lige gostovali pri ekipi Futsal klub Dobrepolje in izgubili z visokim rezultatom 9:3. V 4. minuti so domači hitro povedli z zadetkoma Škulja in Kmetiča. Slednji je bil nerešljiva uganka za goste, tekmo je namreč končal s petimi zadetki na svojem računu. Rezultat polčasa je sicer v 13. minuti na 4:1 postavil Sevničan Pirc. Zadetki so padali tudi v drugem polčasu, Kmetič je zadel trikat, za domače sta bila uspešna še Strnad in Liđan, za Sevničane sta bila v 31. in 37. minuti uspešna Martič in Pirc.

14. krog v petek

Posavske malonogometaše tekma 14. kroga čaka že v petek, ko v Sevnico prihaja najboljša slovenska futsal ekipa, člani Futsal kluba Dobovec.