21:32
KMN Sevnica, futsal
Sevniški malonogometaši bodo tudi v naslednji sezoni igrali v 1. slovenski nogometni ligi.

Sevničani tudi v naslednji sezoni v 1. slovenski futsal ligi

Po visoki zmagi v prvi tekmi dodatnih kvalifikacij za uvrstitev, oz. obstanek v 1. slovenski futsal ligi, so sevniški malonogometaši v petek še enkrat več premagali izzivalce iz Ajdovščine. Povratno srečanje v Sevnici se je končalo z zmago 7:3, Posavci so tako potrdili obstanek v ligi. Med najboljšimi osmimi ekipami bodo tako Sevničani igrali tudi v naslednji sezoni.

Visoka zmaga še na drugi tekmi

Domači so povedli po zadetku Žičkarja v 3. minuti, tri minute pozneje je povišal Homšek, Podlesnik je v 15. minuti zadel za 3:0. Džuzdanović je nato v 20. minuti znižal na 3:1, dve minuti pozneje je Podlesnik povišal na 4:1, a sta Sluga in Džuzdanović znižala na 4:3. Ko je kazalo, da bi lahko gostje prišli vsaj do neodločenega rezultata, pa so Drobne, Žičkar in Sternad zadeli še vsak po enkrat - potrdili so še drugo zmago v kvalifikacije, predvsem pa so potrdili prvoligaško vstopnico tudi za sezono 2023 / 2024.

KMN Sevnica : KIX Ajdovščina