V Posavju 13.5° C Petek, 26. 2024
08.01.2023
14:18
KMN Sevnica, 2. slovenska futsal liga
Sevniški malonogometaši so v 14. krogu 2. slovenske futsal lige pripravili pravo presenečenje. V domači dvorani so kot zadnja ekipa na ligaški lestvici premagali prvouvrščeno ekipo.

• 3:1 - 36. min. - Martič (KMN Sevnica)
  • 4:1 - 36. min. - Podlesnik (KMN Sevnica)
  • 4:2 - 37. min. - Matošević (KMN Dobovec)

Zadnji boljši od prvega

Sevniški malonogometaši so v 14. krogu, zadnji tekmi druge tretjine lige, poskrbeli za prvovrstno presenečenje. V petek so s 4:2 premagali prvo ekipo lige, nogometaše KMN Dobovec. V 4. minuti so prek Čeha povedli gostje, pred polčasom je za rezultat prvega dela 1:1 poskrbel Drobne. V nadaljevanju tekme so Sevničani dvignili svojo igro in po dveh zadetkih Martiča iz 29. in 36. minute vodili s 3:1, Podlesnik je nato rezultat še povišal na 4:1, tri minute pred koncem tekme je na končnih 4:2 znižal Matošević. To je bil sploh prvi poraz Dobovca v 14. krogih prvenstva.