V Posavju 8.8° C Sreda, 24. 2024
23.01.2023
21:16
KMN Sevnica, 2. slovenska futsal liga
Sevniški malonogometaši so v 16. krogu 1. slovenske futsal lige zabeležili še drugo zmago v zadnjih treh tekmah. Sevničani so tokrat gostovali v Kobaridu.

Sevničani so se vrnili v boj za obstanek

KOBARID Člani Kluba malega nogometa Sevnica so se iz Kobarida vrnili z drugo letošnjo zmago in so zdaj le še za točko oddaljeni od prvih zasledovalcev na ligaški lestvici. Na tekmi je padlo šest zadekov, strelci so bili trije. Sevničane je v 12. minuti v vodstvo povedel Borut Žičkar, nato je v 16. in 18. minuti dvakrat zadel Sebastijan Drobne in postavil rezultat prvega polčasa 0:3. V prvi minuti nadaljevanja je na 1:3 znižal Klavdij Ivančič, a sta nato Žičkar in Drobne z novima zadetkoma v 32. in 39. minuti odločila zmagovalca ter postavila končni rezultat 1:5.

Naslednja tekma bo še kako pomembna

Sevničane daje v petek, 27. januarja, čaka srečanje 17. kroga prvenstva. V Sevnico prihaja ekipo ŠD Mlinše iz Zagorja, ki so na ligaški lestvici na 7. mestu vsega točko pred sevniškimi malonogometaši.