V Posavju 0.6° C Sobota, 27. 2024
03.04.2023
12:01
KMN Sevnica, futsal
V petek so sevniški malonogometaši odigrali prvo tekmo dodatnih kvalifikacij za obstanek v 1. slovenski futsal ligi. Pred povratno tekmo v Sevnici so si priigrali štiri zadetke prednosti.

Sevničani pred drugo tekmo s prednostjo

AJDOVŠČINA Sevniški malonogometaši so v petek v Ajdovščini v prvi tekmi dodatnih kvalifikacij v 1. slovenski futsal ligi z 8:4 premagali ekipo KIX Ajdovščina. Po dveh sevniških zadetkih Podlesnika in Martiča ter Milaniča za domačine se je prvi polčas končal z rezultatom 2:1 za Sevničani. Žičkar in Drobne sta v 22. in 25. minuti povišala prednost na 4:1, a sta za domačine v 26. in 28. minuti zadela Birsa ter Džuzdanović in znižala na 4:3.

V zadnjih treh minutah pet zadetkov

Sevničani so v končnici potrdili zmago, ko je dvakrat zadel Drobne, po enkrat sta bila uspešna Podlesnik in Motore, za domačine je bil v 39. minuti uspešen Zec.

Druga tekma v petek

V petek bo na sporedu še druga tekma dodatnih kvalifikacij, tekma v sevniški športni dvorani se bo začela ob 20. uri.