22.05.2023
09:07
Sevniški kickboksarji bogatejši za 6 novih medalj
V soboto je na Izlakah potekal tradicionalni mednarodni kickboxing turnir do 18 let, ki ga je
organiziral domači klub Pon do Kwan Izlake v sodelovanju s Kickboxing zvezo Slovenije.

Sevničani v Izlakah osvojili šest medalj

Na tekmovanju so nastopili mladi športniki iz Slovenije, Hrvaške in Avstrije, ki so se med seboj pomerili v disciplini Pointfigthing. Štirje mladi člani Kluba borilnih veščin Sevnica so se na turnirju odlično borili in na koncu osvojili kar 6 medalj.

Kako so nastopili Sevničani?

V kategoriji mlajših kadetov do 47 kilogramov je zmagal Aljaž Rutar, Tilen Požun je osvojil 3. mesto. Med mlajšimi kadeti nad 47 kilogramov sta si Mark Kočevar in Tilen Požun razdelili 3. mesto, Gašer Sladič je bil v konkurenci starejših kadetov do 69 kilogramov drugi, tretji pa je bil v konkurenci nad 69 kilogramov.

Fotogalerija (Foto: KBV Sevnica):