X
PET
17°
SOB
21°
NEKtemperatura 0,6 °Cvlažnost 99,4 %veter 2,08 m/stlak 1.009 mbarstopnja doze 84,4 nSv/h
SAVA84,2 m³/s pretoktemperatura 15,3 °CKRŠKOtemperatura 1,8 °Cvlažnost 83,0 %veter 1,09 m/sstopnja doze 68,9 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
Posavski nogometaš tudi uradno odšel v Varaždin.
Vnesi kodo za adwords...

Slovenski nogometni prvoligaš Maribor je tudi uradno potrdil, da klub zapušča Gregor Sikošek. Enaintridesetletni levi bočni branilec bo po novem igral v hrvaški prvi ligi za Varaždin. Kot so zapisali Mariborčani, je Sikošek v vijoličnem dresu "odigral 94 tekem, prispeval velik delež k osvojitvi naslova prvaka v sezoni 2021/22, potem ga je ustavila poškodba kolena, a se je z vztrajnostjo vrnil na igrišče in v tekmovalni ritem". Sikošek je že igral na Hrvaškem za Gorico, sicer pa je nosil tudi drese Bröndbyja, Domžal, Silkeborga, Kopra in Krškega.

»Vesel sem, ker sem prišel v Varaždin. Klub sem spremljal že prej, poznam ligo in vem, da gre za ambiciozno sredino. Veselim se novega izziva in želim pomagati ekipi k čim boljši uvrstitvi,« je dejal Artičan za spletno stran Varaždina. Ta je trenutno šesti v 10-članski hrvaški ligi, v kateri od Slovencev igrajo še Dejan Petrovič (Rijeka), Miha Zajc (Dinamo Zagreb), Aleks Stojaković in Marcel Lorber (oba Lokomotiva), Žan Trontelj (Gorica) ter Lun Bončina (Vukovar).

Vnesi kodo za adwords...
Petek
Sončno
16.8°C / 3.6°C
Veter: 14.2 km/h
Sobota
Pretežno jasno
21.3°C / 4.6°C
Veter: 6.2 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!