X
TOR
21° 31°
SRE
20° 32°
ČET
21° 27°
NEKtemperatura 25,7 °Cvlažnost 64,3 %veter 3,97 m/stlak 996 mbarhitrost doze 99,1 nSv/h
SAVA81,4 m³/s pretoktemperatura 23,6 °CKRŠKOtemperatura 27,1 °Cvlažnost 61,4 %veter 4,39 m/shitrost doze 83,9 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
Na bazenu Osnovne šole Leskovec pri Krškem so v nedeljo pripravili tekmo v umetnostnem plavanju.
Vnesi kodo za adwords...

Tekma sinhornih plavalk v Leskovcu pri Krškem

KRŠKO V obveznih prvinah se je tekmovanja udeležil 40 tekmovalk iz pet klubov umetnostnega plavanja - KSP Krško, Rusalka Velenje, Triglav Kranj, Katalina Ljubljana in Obalni KSS Koper. Tekmovanje je bilo namenjeno začetnim kategorijam, na tekmovanju so se preizkusile deklice v kategorijah začetnice, deklice in kadetinje.  Tekmovanje je potekalo pod budnim očesom 10 sodnic umetnostnega plavanja iz Plavalne zveze Slovenija, tekmovalke so bile za njihov trud nagradili z medaljo in majhnim darilom.

Pet domačink na stopničkah

Od domačih tekmovalk je v kategoriji U9 Julija Zorko osvojila 2. mesto, Tjaša Jazbec je bila tretja. Podobno je bilo v kategoriji U10, ko je Klara Černoga zasedla 2. mesto in Julija Mikolavčič tretje. Med najstarejšimi je v konkurenci deklic U12 Ana Kovačič zasedla 3. mesto.

Fotogalerija (Foto: Klub sinhronega plavanja Krško):

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Torek
Padavine
31.4°C / 20.7°C
Veter: 15.8 km/h
Sreda
Oblačno
32.3°C / 19.9°C
Veter: 14.3 km/h
Četrtek
Padavine
26.9°C / 21.1°C
Veter: 9.4 km/h
Petek
Megla
31.6°C / 18.6°C
Veter: 6.2 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!