V Posavju N/A° C Četrtek, 18. april 2024
04.12.2022
18:47
Krške odbojkarice še naprej neporažene
Članice Posavskega odbojkarskega kluba Krško nadaljujejo niz neporaženosti v letošnji sezoni 3. državne odbojkarske lige zahod. Tudi tokrat so na Bledu slavile brez oddanega niza.

Letos še ne poznajo poraza

BLED Ne samo, da krške odbojkarice po sedmih krogih prvenstva v 3. državni odbojkarski ligi zahod ne poznajo poraza. Krčanke so v sedmih tekmah izgubile le en niz. V soboto so gostovale na Bledu in v prvem nizu oddale 14 točk, drugi se je končal z rezultatom 21:25, tretji pa z 25:18.

Trdno na vrhu lestvice

Po sedmih krogih so trdno na vrhu tretjeligaške lestvice, pred drugouvrščeno ekipo Vital Ljubljana II imajo 8 točk prednosti. Krčanke bodo v naslednjem krogu proste, nato pa jih 17. decembra čaka zadnje srečanje v letošnjem koledarskem letu - tekma bo prav pri drugouvrščeni ekipi lige v Ljubljani.