Torek, 19. marec 2024
02.02.2023
15:10
Kostanjeviški odbojkarji
Kostanjeviški odbojkarji so v 16. krogu 1. B državne odbojkarske lige v domači dvorani gostili odbojkarje novomeške Krke.

Četrta tekma z Novomeščani v letošnji sezoni

KOSTANJEVICA Kostanjevičani so v letošnji sezoni z Novomeščani igrali že četrtič. Dve ligaški tekmi, v 1. in 8. krogu, ter pokalna tekma 4. kroga v Novem mestu so se končale z rezultatom 3:0. V soboto so kostanjeviški odbojkarji prvi niz dobili z rezultatom 25:22, preostali trije pa so pripadli gostom. Drugi se je končal z rezultatom 25:16, tretji in četrti niz pa na 25:21. Srečanje se je tako končalo z rezultatom 25:21.

Novomeščani izgubili le dva niza

Novomeški odbojkarji so v dosedanjem delu sezone izgubili dva niza, z 48 točkami so prepričljivo na 1. mestu lestvice in se že spogledujejo s prvoligaškimi ekipami. Pet krogov pred koncem so Kostanjevičani na 7. mestu, točko pred Korvolley Mislinjo in prav v naslednjem krogu, v soboto, 4. februarja, odhajajo v Mislinjo.