V Posavju 5.8° C Sreda, 24. 2024
24.03.2023
08:30
Odbojkarski klub Kostanjevica na Krki
V torek so v Kostanjevici na Krki gostili tekmo 22. kroga 1. B državne odbojkarske lige. Ekipa Črnuče II je bila boljša od domačinov.

V Kostanjevici boljša ekipa Črnuče II

V drugi tekmi 4. dela sezone v 1. B državni odbojkarski ligi so kostanjeviški odbojkarji v domači dvorani s 3:0 izgubili proti ekipi Črnuče II. Potem ko so v tekmi pred tem izgubili z Brezovico šele po petem nizu, so bili tokrat Ljubljančani boljši in premočan nasprotnik.

V tretjem nizu osvojili največ točk

Prvi niz so Ljubljančani dobili z rezultatom 25:20, v drugem so Kostanjevičani dobili še točko več, niz se je končal z rezultatom 25:21, tretji niz pa so gostje dobili s 25:23. V naslednjem krogu že v soboto zvečer v Kostanjevico na Krki prihaja ekipa KEKOOprema Žužemberk. Do konca lige so sicer s sobotno tekmo še trije krogi.