V Posavju 5.9° C Četrtek, 25. 2024
25.10.2022
07:34
OK Kostanjevica na Krki
Kostanjeviški odbojkarji so v 4. krogu 1. B državne odbojkarske lige gostili ekipo SIP Šempetra in še v četrti tekmi zapored so morali priznati premoč nasprotniku.

Dobili tretji niz, v četrtem pa so bili zelo blizu

Kostanjeviški odbojkarji so v 4. krogu 1. B državne odbojkarske lige gostili ekipo SIP Šempeter. V izenačeni in napeti tekmi so prvi niz dobili gostje z rezultatom 25:23, drugi se je končal z rezultatom 25:21 in Savinjci so vodili z 2:0. V tretjem nizu so domačini pokazali, da v lanski sezoni niso zastonj postali prvaki 2. državne odbojkarske lige. Po dobri igri so niz dobili z rezultatom 25:21, v četrtem nizu pa jim je v zaključku zmanjkalo tudi nekaj športne sreče, tako da je niz pripadel gostom, končal se je z rezultatom 26:24.

V domači dvorani znova 5. novembra

V 5., krogu bodo Kostanjevičani v soboto igrali na Brezovici, nato pa jih 5. novembra v domači dvorani čaka srečanje z drugo ekipo Črnuč.