Skip to main content
V Posavju N/A° C Petek, 19. april 2024
08.05.2023
07:59
e-kickboxing tekmovanje v Sevnici
Foto: KBV Sevnica
Klub borilnih veščin Sevnica je v sodelovanju s Kickboxing zvezo Slovenije v okviru praznovanja Krajevne skupnosti Sevnica uspešno izvedel E-kickboxing tekmovanje.

V Sevnici pripravili e-kickboxing tekmovanje

SEVNICA Najprej so se preizkusili v disciplini e-point, starejši pa še v e-light disciplini. Istočasno so preizkusi potekali še po drugih slovenskih kickboxing klubih, tako, da bodo vsi zbrani rezultati za državno prvenstvo v E-kickboxingu zaključeni 31. maja. Da je tekmovanje potekalo v skladu s tekmovalnimi pravili sta skrbela sodnik KBZS Edi Stegar in Emil Benko, predsednik Tekmovalne komisije KBZS. Najboljšim trem posameznikom iz vsake starostne skupine so bile podeljene medalje, diplome in praktična darila, ki jih je prispevala zveza.

Fotogalerija (Foto: KBV Sevnica):

Rezultati sevniških tekmovalcev

E-POINT

1. mesto Žiga BOŽIČ, dečki
1. mesto Lejla JELER, deklice
1. mesto Maksimiljan STOPAR, mlajši kadeti
1. mesto Nina PASKVALE, mlajše kadetinje
1. mesto Anže KERMC, starejši kadeti
1. mesto Amar HUSANOVIĆ, mladinci
1. mesto Urh OSET, člani
1. mesto Denis ORAČ, veterani
2. mesto Miha KOZINC, dečki
2. mesto Manja MLAKAR, deklice
2. mesto Aljaž RUTAR, mlajši kadeti
2. mesto Dalia OKANOVIĆ, mlajše kadetinje
2. mesto Gašper SLADIČ, starejši kadeti
2. mesto Tadej BOŽIČ, mladinci
2. mesto Florjan TABOR, člani
2. mesto Jurij ORAČ, veterani
3. mesto Ažbe ZGONEC, dečki
3. mesto Zara PASKVALE, deklice
3. mesto Sven URH, mlajši kadeti
3. mesto Amila MAJANOVIĆ, mlajše kadetinje
3. mesto Jaka ŽUPANEC, starejši kadeti
3. mesto Illia JOSLYN, mladinci
3. mesto Gregor DIVJAK, člani

E-LIGHT

1. mesto Jaka ŽUPANEC, starejši kadeti
1. mesto Amar HUSANOVIĆ, mladinci
1. mesto Urh OSET, člani
1. mesto Denis ORAČ, veterani
2. mesto Anže KERMC, starejši kadeti
2. mesto Matic GRILC, mladinci
2. mesto Florjan TABOR, člani
2. mesto Jurij ORAČ, veterani
3. mesto Gašper SLADIČ, starejši kadeti
3. mesto Tadej BOŽIČ, mladinci
3. mesto Gregor DIVJAK, člani

Ostale uvrstitve sevniških športnikov:

4. mesto Tadej POŽUN, dečki
4. mesto Anika STOPAR, deklice
4. mesto Mark HOČEVAR, mlajši kadeti
4. mesto Tadej ZAKŠEK, starejši kadeti
4. mesto Matej ZUPANČIČ, člani
5. mesto David JAMŠEK, dečki
5. mesto Nejc KRAJNC, starejši kadeti
5. mesto Amadej BOŽIČ, člani
6. mesto Maks KRAJNC, dečki
6. mesto Samo ROZMAN, starejši kadeti
6. mesto Blaž PEČNIK, člani
7. mesto Jan POLAK, člani
8. mesto Tim ŠUŠTERIČ, člani
9. mesto Saša RADOJKOVIĆ, člani

sevnica
kbv sevnica
fotogalerija

Pridružite se nam

Novice iz Posavja