X
SRE
19° 33°
ČET
21° 32°
PET
20° 34°
NEKtemperatura 26,2 °Cvlažnost 59,2 %veter 1,51 m/stlak 999 mbarhitrost doze 94,6 nSv/h
SAVA62,5 m³/s pretoktemperatura 23,6 °CKRŠKOtemperatura 26,9 °Cvlažnost 57,3 %veter 2,51 m/shitrost doze 72,3 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
Celotno tekmo so imeli zmago v svojih rokah, potem pa ... So se morali zadovoljiti le s točko. V 6. krogu 1. slovenske rokometne lige je v Krškem gostovala ekipa Sviš iz Ivančne Gorice.
Vnesi kodo za adwords...

Na pragu zmage, na koncu pa (le) točka

KRŠKO V 6. krogu so imeli Krčani novo priložnost, da v svoj zbirnik točk v prvoligaški druščini vpišejo prvo letošnjo zmago. Gostje iz Ivančne Gorice so vodili le v 7. in 15. minuti srečanja, domači so imeli skozi celotno srečanje nadzor nad rezultatom. Tudi ob koncu prvega polčasa, ko zadnje tri minute v prvem delu niso dosegli zadetka (so pa zato gostje dva), prvi polčas se je končal z minimalno prednostjo Krčanov in rezultatom 12:11.

Vodili že s tremi zadetki prednosti

V 38. minuti so Krčani prvič povedli za dva zadetka, tri minute pozneje pa so po zadetku Baznika vodili tudi že s tremi. Takšno prednost so zadržali do 52. minute, ko je prednost začela kopneti. Cirar je v 59. minuti izenačil na 25:25, Glaser je nato zadel za 26:25, po gostujoči minuti odmora je Justin znova izenačil na 26:26. Slabe pol minute pred koncem so imeli Krčani zadnji napad na srečanju, žoga je zaokrožila po devetmetrskem prostoru in prišla na desno krilo do Romiha, v zadnji sekundi srečanja je Glavan njegov strel ubranil, srečanje pa se je končalo z delitvijo točk in rezultatom 26:26.

Dobovčani poraženi v Celju

Dobovski rokometaši so v tem krogu gostovali v Celju in izgubili z visokih 38:22 (20:9). Nešič je dosegel 6 zadetkov, Bogovič in Luzar sta bila uspešna trikrat. V naslednjem krogu v sredo, 2. novembra, Krčani odhajajo na gostovanje v Velenje, Dobovčani bodo v domači dvorani gostili Slovenj Gradec.

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Sreda
Oblačno
32.9°C / 19.4°C
Veter: 14.1 km/h
Četrtek
Dež
32.4°C / 20.6°C
Veter: 16.3 km/h
Petek
Padavine
34.2°C / 19.5°C
Veter: 10.2 km/h
Sobota
Nevihte
23.6°C / 19.6°C
Veter: 6.9 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!