X
PON
15°
TOR
17°
SRE
18°
Vnesi kodo za adwords...
V zgodnjem prvomajskem jutru so se na Reštanju zbrali pri ekološkem otoku, da bi sprejeli godbenike in majsko dopoldne preživeli skupaj.
Vnesi kodo za adwords...

V zgodnjem prvomajskem jutru so še stekle zadnje priprave in do devetih smo se zbrali Reštanjčani na ovinku pri ekološkem otoku (po starem bi rekli Razkaže), da bi sprejeli godbenike in majsko dopoldne preživeli skupaj. Kar 66 nas je bilo – pravo medgeneracijsko srečanje. Vsak prisotni je na svoj način poskrbel za dobro počutje vseh in vsega je bilo na pretek – hrane, pijače, glasbe, iger...dobre volje. Nekaj čez dogovorjeno uro smo svečano sprejeli osrednje goste – godbenike Pihalnega orkestra DKD Svoboda Senovo. Že od petih zjutraj so prebujali Senovčane, budili v Brestanici, Koprivnici, na Velikem in Malem Kamnu in potlej so se pripeljali na Reštanj, vendar to ni bila njihova zadnja postaja.

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Ponedeljek
Dež
15.1°C / 6.1°C
Veter: 13.8 km/h
Torek
Oblačno
16.8°C / 5.1°C
Veter: 14.5 km/h
Sreda
Oblačno
18.4°C / 3.3°C
Veter: 20.7 km/h
Četrtek
Sneg
8.3°C / 0°C
Veter: 25.2 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!