X
PON
15°
TOR
17°
SRE
19°
Vnesi kodo za adwords...
Številni novo leto pričakali na prostem.
Vnesi kodo za adwords...

Novo leto so mnogi tudi letos pričakali na prostem, v številnih krajih po državi so organizirani silvestrski koncerti in zabave. Ognjemetom so se v večini slovenskih občin odpovedali. No, obiskovalce Ljubljane je sicer pričakal petminutni ognjemet.

V Krškem so na Trgu Matije Gubca po več letih pripravili silvestrovanje, zbrane je zabaval Miran Rudan Indesign. V Brežicah je prav tako potekalo tradicionalno silvestrovanja na prostem, za vzdušje je skrbela skupina BARBband. Novomeščane so v leto 2025 pospremili Kingstoni, poleg njih pa je nastopila še skupina Balkan Boys. V Celju je zbrane na Krekovem trgu zabavala Nuša Derenda.

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Ponedeljek
Padavine
15°C / 5.6°C
Veter: 17.2 km/h
Torek
Oblačno
16.7°C / 5.4°C
Veter: 12.5 km/h
Sreda
Oblačno
18.5°C / 4.2°C
Veter: 20.3 km/h
Četrtek
Sneg
8°C / 0.4°C
Veter: 22.8 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!