V Posavju 9.8° C Nedelja, 5. 2024
25.08.2023
08:43
NK Krško
V zaostali tekmi 1. kroga 3. slovenske nogometne lige zahod so Krčani na domačem igrišču premagali ekipo Šmartno 1928.

NK Krško : Šmartno 1928
9:0 (7:0)

NK Krško:
Goričar, Lokar, Stanič, Dalipi, Jurečič (od 61. Bajc), Gorenc (od 46. Regvar), Petančič (od 61. Janc), Zbašnik (od 61. Perić), Drnovšek (od 61. Čičić), Lazanski, Zakrajšek.

Šmartno 1928:
M. Aravs, T. Aravs, Stvarnik, Hrastnik (od 46. Mežnar), Omerovič (od 46. Križnik), Pranjič (od 82. Dvornik), Brinovšek (od 46. Kopušar), Vižintin, Krk, Borovnik, Zapušek.

Visoka zmaga v zaostali tekmi 1. kroga

Tekmo 1. kroga v 3. slovenski nogometni ligi zahod bi morali nogometaši NK Krško in Šmartno 1928 odigrati 12. avgusta, a so zaradi reševanja premoženja ob poplavah na območju Šmartnega ob Paki tekmo prestavili na 24. avgusta. Krčani so po porazu v posavskem derbiju tokrat pokazali drugačen obraz in vprašanje zmagovalca rešili že v prvih minutah srečanja. Ob koncu 28. minuti srečanja je bilo namreč na semaforju že 5:0. Polčas se je končal z rezultatom 7:0, srečanje pa s končnih 9:0. Po dva zadetka sta prispevala Drnovšek in Gorenc, uspešni so bili še Jurečič, Dalipi, kapetan Zakrajšek, Petančič in Regvar. V soboto, 2. septembra, Krčane na Gubcu čaka srečanje 3. kroga lige z ekipo Podvinci.