X
SRE
17°
ČET
18°
PET
17°
Vnesi kodo za adwords...
Policisti Policijske uprave Novo mesto so posredovali v 54 nujnih primerih in na številko 113 prejeli 221 klicev. 
Vnesi kodo za adwords...

Na parkirnem prostoru v Krškem je okoli 13:30 ure nekdo izkoristil krajšo odsotnost oškodovanca, ki je s kombijem dostavljal pakete in iz sopotnikovega sedeža odklenjenega vozila odtujil denarnico z denarjem. Oškodovan je za 1000 evrov.

Na območju Brežic je nekdo od 25.5. do 27.5. iz zvonika cerkve odstranil in odtujil približno 10 metrov bakrenih obrob in s tem župnijo oškodoval za okoli 1000 evrov.
 

Na območju Tuševega dola, je neznanec 27.5. ukradel udarno kladivo, dolžine 140 cm in težko 350 kg. Lastnik ocenjuje da je oškodovan za 5000 evrov.

Vir: PU Novo mesto

 

malice v posavju 1
Sreda
Oblačno
16.7°C / 7.7°C
Veter: 21.7 km/h
Četrtek
Padavine
17.5°C / 7.3°C
Veter: 11.8 km/h
Petek
Oblačno
17.2°C / 6.8°C
Veter: 8 km/h
Sobota
Megla
16.6°C / 4.3°C
Veter: 15.5 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!