V Posavju N/A° C Sobota, 20. april 2024
02.03.2023
09:15
Mladi Sevničani v Piranu na najvišji stopnički
Na letošnjem prvem Pokalu Primorske, ki ga je organiziralo Društvo za borilne veščine Piran v sodelovanju s Karate zvezo Slovenije so nastopili tudi najmlajši tekmovalci Kluba borilnih veščin Sevnica.

Ekipa mlajših dečkov na najvišjih stopničkih

Mlade sevniške karateiste sta na tekmovanju spremljala trenerja Denis in Jurij Orač. Njihov prvi debitantski nastop je bil več kot odličen saj so mlajši 7-letni dečki v kategoriji U8 osvojili kar tri medalje od štirih. Miha Kozinc je bil srebrn, Žiga Božič in Tadej Požun pa bronasta. Dekleti Lejka in Amila se nista uspeli uvrstiti v polfinale.

Fantje zmagali, punce na 2. mestu

Ekipa mlajših dečkov (U8) v postavi Žiga Božič, Miha Kozinc in Tadej Požun v višji starostni kategoriji U10 z odliko opravila s konkurenco in na koncu zasluženo osvojila 1. mesto. Nato je sledil še nastop deklet oz. mix kata tima v postavi Amila Majanović, Žiga Božič in Lejla Jeler, ki so na koncu osvojili zasluženo srebrno medaljo.

Fotogalerija (Foto: KBV Sevnica):