X
TOR
16° 30°
SRE
17° 31°
ČET
17° 25°
NEKtemperatura 17,8 °Cvlažnost 94,9 %veter 0,89 m/stlak 1.009 mbarstopnja doze 90,4 nSv/h
SAVA116,0 m³/s pretoktemperatura 17,5 °CKRŠKOtemperatura 19,1 °Cvlažnost 88,4 %veter 2,86 m/sstopnja doze 70,7 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
Vabilo občanom k sodelovanju v anketi.
Vnesi kodo za adwords...

 

Občina Kostanjevica na Krki si prizadeva ponovno obuditi stavbo nekdanjega dvorca v mestnem jedru, ki ga poznamo po nazivih "stari farovž", "Lamutov likovni salon", "dvorec mestnega gospostva", "grad", itd. Ena od pomembnih komponent pri oblikovanju vizije za bodočo stavbo je tudi neposredna komunikacija z občani, ki lahko izrazijo svoje poglede in potrebe.

Vaši odgovori bodo neprecenljiv vir informacij, ki bodo sooblikovale dolgoročni program stavbe, vaš odziv pa spodbudil aktivacijo skupnosti pri razvoju potenciala, ki ga predstavlja naš dvorec. Anketa je zelo kratka in anonimna.

Povezava do spletne ankete: https://www.1ka.si/a/06e678d6

Vir: Občina Kostanjevica na Krki

Vnesi kodo za adwords...
Torek
Delno oblačno
29.8°C / 16.3°C
Veter: 10.8 km/h
Sreda
Oblačno
30.8°C / 16.6°C
Veter: 12.8 km/h
Četrtek
Oblačno
25.3°C / 16.6°C
Veter: 13 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!