X
SRE
17°
ČET
18°
PET
17°
Vnesi kodo za adwords...
Vnesi kodo za adwords...

Pred nami je naslednji dirkaški spektakel v Krškem, ko bodo pri AMD Krško gostili dvojni program za SP posameznikov kategorije 250cc - serije Speedway Grand Prix 3. Na Stadion Matije Gubca prihaja rekordnih 33 mladih voznikov iz kar 16 držav sveta, ki se bodo pomerile na dveh izjemno izenačenih polfinalnih dirkah serije SGP3. 

Že šest dni kasneje (30.5.) se bo najboljša šestnajsterica iz Krškega pomerila na finalni dirki v češki prestolnici Pragi, ko bodo okronali novega svetovnega prvaka pri mlajših mladincih. Ali bomo na praškem Stadionu Marketa lahko navijali tudi za katerega izmed obeh Slovencev? Voznika AMD-ja, Sven Cerjak in Gregor Zorko sta pripravljena, da se pred domačim občinstvom uvrstita v češki finale in napadeta najvišja mesta! Mimogrede, najvišja slovenska uvrstitev v seriji SGP3 je lansko 5. mesto Svena Cerjaka iz poljskega Gorzowa.

Navijači ste vabljeni, da napolnite Stadion Matije Gubca in ju na obeh dirkah (1. polfinale je ob 12.00, 2. polfinale je ob 19.00) ponesete dalje! Steza je odlično pripravljena, tudi vremenska napoved je ugodna. Treninga sta na sporedu po dve uri pred vsako dirko.

AMD Krško

malice v posavju 1
Sreda
Oblačno
16.7°C / 7.7°C
Veter: 21.7 km/h
Četrtek
Padavine
17.5°C / 7.3°C
Veter: 11.8 km/h
Petek
Oblačno
17.2°C / 6.8°C
Veter: 8 km/h
Sobota
Megla
16.6°C / 4.3°C
Veter: 15.5 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!