X
PET
17° 31°
SOB
18° 32°
NED
16° 28°
NEKtemperatura 28,1 °Cvlažnost 44,3 %veter 1,93 m/stlak 996 mbarhitrost doze 91,5 nSv/h
SAVA59,5 m³/s pretoktemperatura 22,9 °CKRŠKOtemperatura 28,9 °Cvlažnost 46,2 %veter 1,12 m/shitrost doze 67,1 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
V ljubljanskem Tivoliju je včeraj potekal Zeleni dan slovenskega turizma, ki je osrednji letni dogodek Slovenske turistične organizacije (STO), posvečen trajnostnemu razvoju turizma.
Vnesi kodo za adwords...

Destinacija Krško je uspešno obnovila svojo zavezanost trajnostnemu razvoju in prejela srebrni znak Slovenia Green.

Zeleni dan je priložnost za izobraževanje in mreženje zelenih destinacij in ponudnikov.

Vsebine izobraževanj letošnjega dogodka so bile kakovostne zelene izkušnje za gosta, aktivno sodelovanje deležnikov ter navdihujoči primeri dobrih praks destinacij in ponudnikov.

 

Vir: CPT Krško, foto: STO

 

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Petek
Oblačno
31.2°C / 17°C
Veter: 12.9 km/h
Sobota
Nevihte
32°C / 18°C
Veter: 26.5 km/h
Nedelja
Megla
28.3°C / 15.5°C
Veter: 11.3 km/h
Ponedeljek
Delno oblačno
31.4°C / 13.8°C
Veter: 5.6 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!