X
ČET
18°
PET
17°
SOB
16°
Vnesi kodo za adwords...
Zmajček Jurček je v torek, 4. februarja, razveselil bizeljske vrtičkarje, ko se je ponovno vrnil v njihov vrtec. Pripotoval je iz Velike Doline, kjer so z otroki pobirali smeti in se učili ločevati.
Vnesi kodo za adwords...

Bizeljski otroci so komaj čakali, da jih ponovno obišče zmajček Jurček. Odštevali so minute do prihoda Velikodolčanov.

Zmajček Jurček je tudi tokrat pripotoval s svojim zelenim nahrbtnikom. Kot je povedala koordinatorka programa v Vrtcu pri OŠ Velika Dolina, gospa Zvonka Grilc, je zmajček Jurček z otroki pobiral smeti in jih učil ločevati med seboj. Niso pa pozabili niti posebne naloge, ki jih je dal vrtec iz Podbočja; poskrbeli so za male ptičke, katerim so ves čas nastavljali hrano.

Otroci iz Velike Doline so za bizeljske vrtičkarje pripravi tudi zabaven kulturni program. Zapeli so ljudske pesmi, zaplesali na Čuke ter deklamirali pesem Andreja Rozmana Roze Marela.

Sara (Velika Dolina, 6 let) je povedala, da so se z zmajčkom Jurčkom veliko objemali in fotografirali. Bil jim je v veliko pomoč ob pobiranju smeti okoli vrtca, saj bi brez njega težko to zmogli.

Zmajček Jurček bo do konca tega meseca ostal na Bizeljskem, nato pa se bo odpeljal na Senovo.

Vir: ZPM Krško

malice v posavju 1
Četrtek
Oblačno
17.8°C / 8°C
Veter: 10.7 km/h
Petek
Oblačno
17°C / 5.9°C
Veter: 12.7 km/h
Sobota
Padavine
15.5°C / 4.1°C
Veter: 10 km/h
Nedelja
Megla
18.2°C / 3.3°C
Veter: 7.3 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!