X
SRE
18°
ČET
16°
PET
16°
Vnesi kodo za adwords...
Osnovna šola Maksa Pleteršnika Pišece se je Tednu mobilnosti pridružila s športnim dnem. Kako so učenci doživeli ta dan, pa razkrivajo v zapisu svojih šolskih novinarjev.
Vnesi kodo za adwords...

Tudi letos smo se učenci OŠ Maksa Pleteršnika Pišece in otroci iz vrtca pridružili aktivnostim ob tednu mobilnosti. Zjutraj smo pridno hodili v šolo peš ali s kolesom, izvedli kakšen daljši sprehod, na dan brez avtomobila so imeli najmlajši športni dan (na kolesih in rolerjih), otroci iz vrtca so poslikali parkirišče za šolo … In se pogovarjali o tem, kako zdravo je gibanje vsak dan v letu, ne le v tem tednu. Edina težava, ki smo jo zaznali, je pomanjkanje pločnikov, zato hoja v šolo ni povsod varna.

Novinarski krožek OŠ Maksa Pleteršnika Pišece

malice v posavju 1
Sreda
Oblačno
18°C / 7.9°C
Veter: 23.8 km/h
Četrtek
Padavine
16.2°C / 7.6°C
Veter: 12.9 km/h
Petek
Dež
15.6°C / 7.1°C
Veter: 6.8 km/h
Sobota
Megla
16.8°C / 3.8°C
Veter: 12.2 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!