V Posavju 13.5° C Petek, 26. 2024
31.03.2022
19:21
POK Krško
Odbojkarice krškega POK-a so v domači dvorani v petek gostile ekipo Neptun Kanal. Zadnje srečanje v letošnjem prvenstvu so dobile Primorke, a je bila pot do zmage vse prej kot lahka.

Odbojkarice POK Krško v letošnji sezoni do 10 zmag in 29 točk

KRŠKO Krčanke so v zadnji tekmi 3. državne odbojkarske lige zahod kljub borbi in želji izgubile šele v podaljšani igri. Odbojkarice Posavskega odbojkarskega kluba Krško so v nizih že vodile z 2:0, na koncu pa je ekipa iz odbojkarskega Kanala slavila s 3:2. Prva dva niza so Krčanke dobile na 18 in 17, tretjega in četrtega gostje na 21 in 23, pet niz pa se je končal z rezultatom 15:12 in zmago Primork.

Sezono so končale na 4. mestu

Krčanke so v letošnji sezoni prišle do desetih zmag in 29 točk, na lestvici 3. državne odbojkarske lige pa so zasedle 4. mesto.