18.11.2019
08:53
Holyjev memorial v Brežicah
Selekcijske telovadke Gimnastičnega društva Rain Krško so minulo soboto nastopile na tradicionalnem 47. Holyjevem memorialu v Brežicah.

BREŽICE Deset krških telovadk se je pomerilo v 1.-4. stopnji prvenstvene tekme Gimnastične zveze v organizaciji Telvoadnega društva Sokol Brežice. Na 1. stopnji so v ekipnem tekmovanju osvojile 8. mesto, v posamični konkurenci do 8 let je Katalina Kmetič zasedla 14. mesto Marina Tršelič 17. mesto, Karin Mrgole 18. mesto in Lorina Klobasa 19. mesto. V 1. stopnji nad 8 let pa je Korina Ketič zasedla 21. mesto.

Krške gimnastičarke v Brežicah

Na 2. stopnji do 9 let je Kaja Bahč osvojila 16. mesto, v isti stopnji nad 9 let pa Ana Habinc 25. mesto. V 3. stopnji so ekipno osvojile 7. mesto, posamično pa je Laura Vučič zasedla 32. mesto, Aiša Pirc 34.mesto in Lara Slovenc 25. mesto. V 4. stopnji je nastopila Neja Ančimer, končala je na 9. mestu.