V Posavju 11.3° C Petek, 26. 2024
29.08.2021
09:42
NK Krško : ND Ilirija 1911
Krški nogometaši so v 5. krogu 2. slovenske nogometne lige na Ptuju prišli do prve letošnje zmage, srečanje se je končalo z minimalno zmago gostov, v 68. minuti je zadel Stanić.

Drava Ptuj : NK Krško
0:1 (0:0)

Semafor:

0:1 - 68. min - Stanić (NK Krško)

Drava Ptuj:
Poljanec, Kryeziu, Sekulić (od 70. Drevenšek), Kahrimanović (od 63. Jevremović), Bah, A. Rogina (od 2. S. Rogina), Šlamberger, Lovenjak, Ivančević (od 63. Đurić), Nikpalj (od 81. Penič), Gajić.

NK Krško:
Ribič, Bagola, Tomiček, Baskera (od 63. Lovrić), Tiganj (od 58. Predanič), Jurčec, Stopar (od 80. Adamić), Bubnjević, Stanić, Pezer (od 80. Korošec), Barać.

Prva zmaga v novi sezoni

PTUJ Krški nogometaši so v 5. krogu 2. slovenske nogometne lige prišli do prve letošnje zmage. Po dveh porazih in dveh neodločenih rezultatih so do prvih treh točk prišli na gostovanju na Ptuju, kjer se je prvi polčas sicer končal brez zadetkov in z začetnim rezultatom 0:0. V 68. minuti srečanja je Krčane v vodstvo popeljal Kristijan Stanić in kot se je izkazalo pozneje, je bil to tudi rezultat srečanja.

Na lestvici skočili za dve mesti

Krčani so s tremi točkami s 15. mesta na lestvici skočili dve mesti višje, pred 6. krogom in tekmo z Gorico na Gubcu v soboto ob 16.30. Brežiški nogometaši v tem krogu gostijo ekipo Rogaške.

Brežice 1919 Terme Čatež : Rogaška